NOVINKY

arr3ZDRAVOTNÉ FORMOVACIE ANTICELULITÍDNE PRÁDLONová línia FarmaCell: pre neho a pre ňu! Produkty FarmaCell sú navrhnuté a vyrobené za účelom... arr3Výber noviniek pre rok 2013VBER-NOVINIEK-PRE-ROK-2013.pdf... arr3Image katalóg 2013Image-katalog-2013.pdf... arr3Novinky pre rok 2012Novinky-2012.pdf...

KONTAKTY

EKONOVIS SLOVAKIA
Nám.Ľ.Štúra 3/3
957 01 Bánovce nad Bebravou
tel: +421 903237235
napíšte nám

ANKETA

Ako sa Vám páčia tieto stránky?

Veľmi sa mi páčia Veľmi sa mi páčia 47% Páčia sa mi Páčia sa mi 33% Neveľmi sa mi páčia Neveľmi sa mi páčia 10% Vôbec sa mi nepáčia Vôbec sa mi nepáčia 11%

O NÁS
O NÁS

Naša firma vznikla v roku 2004 so zameraním na polohovacie lôžka, zdravotnícky nábytok, matrace, upratovacie vozíky, mopy a príslušenstvo, viacúčelové vozíky pre zdravotníctvo, hotely, penzióny a podobne.

Všetky výrobky, ktoré ponúkame sú riadne certifikované a spĺňajú štandardy EÚ. V spolupráci s našimi obchodnými partnermi a ich špecialistami sa snažíme o čo najkvalitnejší zákaznícky servis,čo je dnes už samozrejmosťou v každom odvetví.

V roku 2008 sme zaradili do ponuky zariaďovanie interiérov zdravotníckych zariadení, domovov dôchodcov, zariadení sociálnych služieb, hotelov, penziónov a pod. vrátane grafického návrhu(len v špecifických prípadoch).

V súčasnosti máme v ponuke niekoľko desiatok typov a špecifikácii výrobkov podľa miesta určenia, typu prevádzky, či špeciálnej požiadavky zákazníka.

Našim cieľom do budúcnosti je rozšíriť rady spokojných zákazníkov a dosiahnuť významné postavenie na trhu nie len na slovensku, ale i v zahraničí.